Eesti Juudi Kogukonna üliõpilaste organisatsioon

Üldhariduslikud ja meelelahutuslikud programmid neile, kes tunnevad ennast noorena (18–35 aastat)

Pakume laia programmide valikut neile, kes peavad lugu aktiivsest eluviisist. Mitteformaalne haridus, mitmekesised meelelahutused, põnevad reisid ja muud ainulaadsed projektid annavad võimaluse laiendada silmaringi ja täiendada juuditeadmisi.

Rahvusvaheline üliõpilaste seminar „ОR“ – „Valgus“

Suurepärane võimalus veeta suvepäevad rõõmsate, leidlike ja positiivsete inimeste seltsis. Seminar „OR“ on pühendatud juudi ajaloo, kultuuri ja traditsioonide õppimisele. Tunnid juhtivate spetsialistidega, põnevad loomingulised kohtumised, lõbusad õhtupeod ja palju uusi tutvusi aitavad pääseda hallide argipäevade rutiinist ja kingivad eredaid elamusi! Kasuta võimalust suve suurepäraseks veetmiseks!

Taglit-Birthright Israel

See on kümnepäevane tuur juudi noortele vanuses 18–26 aastat, neile, kes pole veel kunagi olnud Iisraelis. Projektis osalejad tutvuvad Iisraelis paikadega, mis on seotud juudi rahva ajaloo ning vaatamisväärsustega, kohtuvad uute repatriantide, tudengitega. Osalejate saatjateks on instruktorid ja giidid. Taglit projekti eesmärk –haarata diasporaades elavaid juute juudi ajaloo ja pärimuste juurde, tutvustada neile kaasaegse Iisraeli elu. Reis mööda riiki on plaanitud Taglit raames sellisena, et õnnestuks palju teada saada ja näha: näha riiki põhjast lõunani, Danist Elatini, Golani kõrgendikelt Surnumereni, Nutumüürilt Tel Avivi ööpubideni. Üks peamisi eesmärke – Iisraeli riigi ja diasporaade vahelise sideme tugevdamine. Teine eesmärk – tutvustada diasporaade noortele kohti Iisraelis, mis on seotud juudi rahva ajaloo ning vaatamisväärsustega, juutide elu Iisraelis.