Noortekeskuse programmid on mõeldud 7–18-aastastele lastele ja noorukitele.

Kord nädalas pakub Kogukond õpet lastele kahes vanuserühmas: 7–12- ja 13–18-aastastele. Väikesed lapsed tulevad tundi reedel peale kooli, vanemate lastega alustame kell 17.
Reeglina on õppeaasta pühendatud ühele konkreetsele teemale, kus iga loeng on keskendunud mõnele kindlale aspektile. Näiteks, möödunud õppeaasta teemaks oli “Juudi ajaloo kangelased” – Toorast tänapäevani. Selleks, et lapsi mitte liigselt koormata, eriti töönädala lõpul ning õppetund ei muutuks igavaks, laseme neil olla vabalt: joosta, hüpata, olla natuke ulakas, suhelda omavahel, st. end välja elada.

Tunde viivad läbi madrichimid (juudi noortejuhid), kes on saanud Kogukonnas erikoolituse. Kuna nad ise on veel koolilapsed, suhtlevad nad lastega mitteametlikult. See on igas mõttes oluline, sest vabas vormis õpivad lapsed paremini suhtlema ning omandavad paremini kasulikke ja põnevaid teadmisi.Valides aasta või õppetunni teemat, avastavad ka madrichimid ise teadmistemaailma uusi ja piirituid horisonte ning juudi temaatika sügavust tervikuna. Selliselt kujunevad õppetunnid harivaks  momendiks nii madrichimidele endile, kes ei ole Juudi Kooli õpilased, kui ka lastele, keda nad õpetavad.

Lisaks regulaarsetele programmidele tähistatakse Noortekeskuses kõiki juudi kalendri pühi ja iganädalaselt Shabatit. Kõik see toimub soojas ja sundimatus õhkkonnas.

Selliste programmide traditsioon on juba aastaid vana ning on end aja jooksul väga hästi õigustanud. Eelkõige võimaldab see tihedat koostööd Juudi Kooliga, sest õpetaja tuleb Kogukonda koos õpilastega. Üks lasteprogramm hõlmab umbes 40 algkooli last.

Kohtumiseni noorteklubis!

Noorteprogrammide koordinaatorid: Julija Kravets ja Viktorija Tsepil