Ilmselt  mõned inimesed heites pilku meie suurele Kogukonna hoonele mõtlevad: mis küll toimub  nende kõikide akende taga? Jah, nende taga kihab elu! Igas toas töötab ring või klubi, toimuvad kohtumised, üritused … Kõige sellega tegeleb Kogukonna programmide keskus.

Kogukonna Programmide Keskuse põhieesmärk on täisväärtusliku juudi elu tagamine: et igaüks leiaks midagi hingele ja saaks realiseerida end juudi Kogukonnas. Keskus kujutab endast orgaanilist struktuuri mitme osakonnaga: koolieelikutele, lastele ja noorukitele (7-17 aastat) ning üliõpilastele (18-35).

Eraldiseisev programmideplokk on seotud ühekordsete ürituste organiseerimisega: konverentsid, juudi kalendri pühad, kultuurisündmused ja harivad seminarid. Samuti töötab väga edukalt ja edeneb Noorte Perede klubi ja Kogukonna keskealiste liikmete klubi “Gesher”

Kogukonna Keskuse programmid on mõeldud erinevate huvidega igas vanuses liikmete jaoks. Te saate osaleda nendes programmides individuaalselt, perekonnaga, sõbralikus seltskonnas. Meil on huvirühmad erinevate programmide raamides, mis on suunatud juudi kultuuri väärtuste säilitamisele, judaismi erinevate aspektide mõistmisele ilmalikus võtmes. Niisiis, astuge julgelt sisse ja küsige, midagi huvitavat enda jaoks leiate ikka!

Juudi Kogukonna programmide direktor: Julia Lansberg (julial@jewish.ee).