aviv-logo-ee

Pea iga päev tuleb meil teha valikuid, millest sõltub meie endi või meie lähedaste tulevik. Lasteaiai valik on tähtis valik iga pere ja iga lapse jaoks. Millised inimesed hakkavad ümbritsema teie väiksekest, kui arendavasse keskkonda ta satub, milliseid teadmisi ta sealt saab ja millised prioriteedid hakkavad kujundama tema arusaamu – kõigest sellest sõltub ju tema tulevik.

Aviv on kõige ehtsam juudi lasteaed, kus laps puutub juba varases eas kokku juudi kultuuri traditsioonidega.

Lasteaed avas oma uksed 2013.aasta septembris. Praegu tegutseb siin 3 erinevat vanuserühma. Igaühes neist töötavad professionaalsed pedagoogid. Õpetamine käib eesti ja vene keeles. Lasteaia kollektiiv on loonud sooja, heatahtliku õhkkonna, kus igale lapsele pühendatakse maksimaalselt tähelepanu. Rühmad on väikesed, kuni 12 last.

Lasteaed Aviv on maja, kuhu lapsed tulevad rõõmuga, sest siin saab tedmisi ja suhelda sõpradega. Õppetöös on ühendatud riiklik programm juudi rahvusliku kultuuri traditsioonidega. Õpetamisele pööratakse suurt tähelepanu. Eesti Juudi Kogukonna toetusel toimub päeva teises pooles terve rida mitmesuguseid täiendõppe üritusi: juudi traditsioonid lastele, inglise keel väkestele, ballitantsudest Credo dance ja Mini Maccabi juudi tantsude ja lauludeni, spordiüritused väikelastele ja kunstistuudio. Igal reedel tähistatakse koos Shabbati algust.

Lasteaed asub Tallinna kesklinnas. Soodsat asukohta kasutatakse ära jalutuskäikudeks ja ekskursioonideks vanalinnas ja selle parkides, samuti tutvumiseks eesti kultuuri ajalooga.

Lasteaia hoone ja aed on täiuslikult renoveeritud. Siseruumid on kujundatud kaasaegsete disainerite kavandite järgi. Neis on ühendatud kaasaegne arendav keskkond ning soojad ja valgusküllased värvilahendused.

Hetkel töötab lasteaed peaaegu täiskoormusel. Üksikuid kohti on veel siiski keskmises ja vanemas rühmas. Ootame uusi lapsi meie sõbralikku perre.

Lisainfo: lasteaia kodulehel www.aviv.ee  või tel.56208757.