Lastelaager «Bamba»

Igal suvel eelkooliealised lapsed vanuses 3 a. kuni 7 a. võivad osaleda laagris „Bamba”, mis kestab kaks nädalad. Laagri viibimisaja jooksul tegelevad lastega professionaalsed õpetajad, kasvatajad ja madrichimid (õpetatud noortejuhid).  Just need inimesed teevad teie laste viibimise laagris turvalisemaks, põnevamaks ja meeldejäävaks!

Igal aastal on laagris oma põhiteema, mis aitab lastel tutvuda juudi elu ja kommetega. Läinud aastate jooksul  rääkisime  maailma loomisest, juudi perekonnast, juudi kodu sümbolitest ja atribuutidest ning juudi kalendri pühadest ja paljust muust.

Laagri tegevuskava on alati mitmekülgne ja on välja töötatud vastavalt laste vanusele. Iga päev korraldame laagris mänguvormis  grupitunde, laulame, tantsime, joonistame ja reisime, nautides suve ja koosviibimist. Aga reedeti koos külalistega ja vanematega võtame vastu Shabati.

2013.a. suvel toimus esmakordselt laager uues EJK lasteaias Suve tn.5, kus “Bamba” lapsed olid esimesed, kellele meie uus maja avas oma uksed.

On alati natukene kurb, et kaks nädalat lendavad nii kiiresti, kuid soojad mälestused toredast puhkusest jäävad ja aitavad ära oodata uut päikeselist hooaega, millega jälle kaasneb “Bamba” laager!

Suletud materjal mitte registreeritud kasutajatele