Lasteaia Aviv esimene sünnipäev tõi tunnustuse tema asutajatele

Juudi lasteaed Aviv tähistas oma esimest sünnipäeva. Lasteaed oli avatud 5774.a. 1. Tishreil. Kõigest aasta on möödunud, kuid selle aasta jooksul tulid lasteaeda uued kasvandikud, avati neljas grupp, kaks last lahkusid majast Suve 5, et jätkata õpingud Karu 16 majas. Tahaks ära märkida, et lasteaia rajamine pälvis tunnustuse nii meie Kogukonnas, kui ka linna tasandil.

Eesti Juutide Forumil Jahad – 2014, said „Eesti Juudi Kogukonna 5774.a. inimese“ tiitli lasteaia asutajad – Kogukonna esinaine Alla Jakobson ja Ameerika Juudi Jaotuskomitee Joint regionaaldirektor Stefan Oskar.

 

Eesti Rahvusvähemuste Päeva eel korraldas Tallinna Linnavalitsus piduliku vastuvõtu ning märkis ära aktiivsed MTÜ-d tänukirjadega kultuuri mitmekesisuse arenduse ja viljaka koostöö linnaga panuse eest.

Teiste seas said Tallinna Linnavalitsuselt tänukirjad töö eest Juudi eralasteaeda Aviv loomisel Kogukonna tegevdirektor Vadim Rõvlin ja Kogukonna programmide direktor Julia Lansberg.

Õnnitleme meie lasteaeda esimese sünnipäeva puhul, soovime heaolu ja harmoonilist arengut, aga tema asutajaid õnnitleme  kogu südamest teenitud autasude puhul ja soovime neile oma tähtsa töö jätkamist meie Kogukonna hüvanguks!

Mazal Tov!